20 серпня у залі засідань районної ради відбулася апаратна нарада при виконуючому обов′язки  голови райдержадміністрації, в якій взяв участь голова Гадяцької районної ради Володимир Нікітенко.

На порядку денному наради розглянуто наступні питання:

1.Про підготовку закладів культури району до відзначення 28-ї  річниці Незалежності України (доповідала Труш Л.В., начальник відділу культури райдержадміністрації).

2.Про хід виконання робіт з ремонту доріг в Гадяцькому районі за І півріччя 2019 року (доповідала Опришко А.О., начальник управління агропромислового та економічного розвитку райдержадміністрації.

3 Про дотримання вимог Закону України «Про звернення громадян», Указу Президента України від 07.02.2008 № 109/2008 «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та місцевого самоврядування» та виконання антикорупційного законодавства України виконкомом Харковецької сільської ради (доповідала Ботінок Т.Ф., начальник загального відділу апарату райдержадміністрації).

4.Про стан техногенно – екологічної безпеки, надзвичайні події та ситуації, які виникли на території району   (інформував Губський В.В., начальник Гадяцького районного сектору державної служби надзвичайних ситуацій України в Полтавській області).

 Голова районної ради Володимир Нікітенко виступив у обговоренні всіх  питань.  Детальніше – у відео: