16 серпня під головуванням Віктора Оробея та Івана Долі за участі голови районної ради Володимира Нікітенка, в.о. голови райдержадміністрації Сергія Бондаренка, заступника голови райдержадміністрації Олександра Шаповала відбулися спільні засідання постійних комісій Гадяцької районної ради.

Депутати заслухали планові питання та ті, що вносяться на розгляд чергової сесії. Зокрема розглянули хід виконання районної Програми «Молодь Гадяччини» на 2018-2020 роки; хід виконання Комплексної програми розвитку освітньої галузі Гадяцького району на 2016-2020 роки за 2018-2019 н.р.; хід виконання Програми по локалізації та ліквідації амброзії полинолистої  та інших карантинних рослин на території Гадяцького району на 2018-2020 роки; інформацію про облаштування місць масового відпочинку біля водних об’єктів на території сільських рад та участь сільських рад у районному конкурсі «Краще місце масового відпочинку біля водного об’єкта Гадяцького району 2019 року». За результатами обговорення прийняті відповідні рекомендації.

На спільному засіданні розглянули запит Дудка В.Г. щодо законності підготовки до буріння свердловин на території Ландшафтного парку «Гадяцький» - землях Плішивецької сільської ради. Заслухавши депутата Дудка В.Г., Плішивецького сільського голову Луценка В.О., директора Регіонального ландшафтного парку «Гадяцький» Огризька В.О.,  представників фірми, яка розпочала земельні роботи, та обговоривши дане питання, депутати вирішили направити звернення до прокуратури та Президента України щодо законності початку робіт по бурінню свердловин.

На черговій сесії комісії вирішили заслухати звіт по районному бюджету за 6 місяців 2019 року. Також депутати рекомендували внести зміни до ряду районних програм та бюджету на 2019 рік, затвердити звіти по виконанню фінансових планів комунальними підприємствами районної ради за ІІ квартал 2019 року, тарифи на послуги зі збирання та вивезення твердих побутових відходів з сільських населених пунктів Гадяцького району.

Після детального обговорення постійні комісії вирішили рекомендувати сесії призупинити діяльність Плішивецької загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Гадяцької районної ради Полтавської області.

Також депутати вирішили прийняти та направити звернення до депутатів, сільських голів, голів районних рад та ОТГ Лохвицького та Зіньківського районів щодо утворення одиниці субрегіонального рівня у складі громад Гадяцького, Зіньківського та Лохвицького районів.

Загалом до проекту порядку денного пленарного засідання внесено 21 питання.