18 липня у кімнаті депутатів районної ради під головуванням в.о.голови райдержадміністрації Сергія Бондаренка за участі голів постійних комісій районної ради, керівників апаратів районної ради та райдержадміністрації, начальників управлінь та відділів райдержадміністрації відбулося засідання робочої групи з визначення претендентів для занесення на районну Дошку пошани у 2019 році.

Відповідно до Положення, на районну Дошку пошани заносяться працівники підприємств, установ, організацій господарств, службовці органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, громадські діячі, а також колективи підприємств, установ, організацій, господарств, які досягли кращих результатів у своїй професійній діяльності.

Цього року до робочоъ групи надійшло 29 клопотань, з яких 4 подано на трудові колективи та 25 – на працівників різних галузей.

В ході ознайомлення із поданнями та обговорення визначено 3 трудових  колективи  та 15 працівників галузі промисловості, аграрного сектору та соціальної сфери, які запропоновано занести на районну Дошку пошани. З врахуванням пропозицій робочої групи буде прийнято відповідне спільне розпорядження голів районної ради та районної державної адміністрації. Традиційно нагородження кращих трудових колективів та передових працівників району відбудеться на урочистостях з нагоди відзначення Дня Незалежності України.