9 липня у залі засідань районної ради відбулася апаратна нарада при голові райдержадміністрації.

Про стан виконання видаткової та дохідної частини районного бюджету доповіла начальник фінансового управління райдержадміністрації Оксана Кулик, яка акцентувала увагу на незабезпеченні планових показників Вельбівською та Веприцькою сільськими радами.

Про проведення районного конкурсу «Краще місце масового відпочинку біля водного об’єкту на території Гадяцького району 2019 року» розповіла начальник відділу містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства, будівництва та екології райдержадміністрації Ірина Єрьоміна. Попри те, що конкурс було продовжено на місяць, у ньому взяли участь, на жаль, лише 5 сільських рад з 14.

Перше місце виборола Бобрицька сільська рада, яка отримає 100 тис. грн. на розвиток інфраструктури. Друге місце з призовим фондом у 60 тис. грн здобула Плішивецька сільська рада. Третє місце розділили Рашівська та Книшівська сільські ради, які отримають по 35 тис. грн. Заохочувальною винагородою у 20 тис. грн нагороджено Веприцьку сільську раду.

Підсумки проведення конкурсу прокоментував голова районної ради Володимир Нікітенко.

 

Про хід виконання Програми по локалізації  та ліквідації амброзії полинолистої та інших карантинних рослин на території району доповіла головний спеціаліст відділу контролю за обігом засобів захисту рослин Управління фітосанітарної безпеки ГУ Держпродспоживслужби у Полтавській області Тетяна Шелист. Вона розповіла про проведення обстеження, виявлення та вжиті заходи в боротьбі з амброзією у розрізі сільських рад.

Володимир Нікітенко нагадав, що амброзія – не єдина карантинна рослина, яка поширена на території району, та закликав усіх долучитися до боротьби з небезпечними бур’янами та шкідниками.

 

Також присутні заслухали інформацію про стан безпеки, надзвичайні події і ситуації, які виникли на території району, за минулий тиждень.