Прийміть найщиріші вітання з нагоди державного свята – Дня Конституції України!

Правові гарантії, закладені в Основному Законі, є стимулом для плідної, натхненної праці на благо добробуту та процвітання нашої держави, заради миру й щастя у спільному домі. Український народ надто часто змушений був доводити, що ці цінності ми готові захищати будь-якою ціною, зокрема, – й ціною власного життя.

Конституція є визначальним чинником забезпечення державного суверенітету України, консолідації суспільства, створення належних умов для самореалізації особистості. Шануймо його, пам'ятаючи, що Україна починається з кожного з нас. Лише нам під силу збудувати суспільство, в якому будуть створені умови для всебічного розвитку людини, де пануватимуть гуманізм, демократія, верховенство права і справедливість. Від того, як ми будемо дотримуватися Основного Закону, залежить майбутнє нашої держави

Бажаємо всім мирного неба, міцного здоров’я, добробуту і затишку у родинах, творчого натхнення, успіхів у праці та нових звершень заради реалізації принципів, які закладені в Конституції України щодо розбудови державності.