25 червня у  депутатській кімнаті районної ради відбулося засідання постійної комісії з питань охорони    здоров′я та соціального захисту населення, яке провела голова комісії  Власенко Олена Миколаївна. На порядок денний комісії  були внесені наступні питання:

1.Про  розгляд колективного звернення працівників КНП «Гадяцької ЦРЛ».

  1. Про підготовку питання на засідання комісії «Про хід виконання Програми покращення умов обслуговування населення Гадяцького району КНП «Гадяцька ЦРЛ» Гадяцької районної ради на 2018 -2020 роки  за період з жовтня 2018 по червень 2019 років.»

         По першому питанню доповів  Оробей Віктор Андрійович – голова постійної комісії з питань місцевого самоврядування , забезпечення законності і правопорядку, депутатської діяльності та етики, зв′язків із засобами масової інформації, який власне і зачитав дане Звернення. У ньому йдеться про можливе наступне скорочення медичних працівників КНП «Гадяцька центральна районна лікарня» Гадяцької районної ради у зв′язку із реформуванням вторинної ланки медицини та впровадженням з 01.04.2019 пілотного проекту, в рамках якого КНП «Гадяцька ЦРЛ» уклала договір з Національною службою охорони здоров′я на умовах спів фінансування (60% державний бюджет, 40% - місцевий).

       Головний лікар КНП «Гадяцька  ЦРЛ» Гадяцької районної ради Басараб Олександр Іванович  пояснив, що жоден із 92 лікарів скорочений не буде. Наразі відбувається оптимізація всіх відділень Гадяцької ЦРЛ шляхом експертної оцінки кожного стаціонару. З 01.01.2020 планується 100% перехід на власне утримання КНП, тому  вже сьогодні потрібно вирішувати,  як заклад буде жити далі.

            У обговорення даного питання виступили Бондаренко Сергій Михайлович, перший заступник голови райдержадміністрації,Тарасенко Віталій Юрійович, начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації, депутати районної ради Ковальов Іван Олексійович, Цимбал Анатолій Григорович.

          Підсумував обговорення Нікітенко Володимир Павлович, голова районної ради, який наголосив, що сьогодні «кадри вирішують все», тому головний лікар в умовах переходу на повний госпрозрахунок  повинен проводити оптимізацію КНП відповідно до чинного Статуту КНП «Гадяцька  ЦРЛ» Гадяцької районної ради та трудового законодавства.

        По другому питанню,  для всебічного, об′єктивного і неупередженого  вивчення   виконання Програми покращення умов обслуговування населення Гадяцького району  Комунальним некомерційним підприємством «Гадяцька центральна районна лікарня» Гадяцької районної ради на 2018-2020 роки за період    з жовтня 2018 по червень 2019 років із складу депутатів районної ради та запрошених створено робочу групу :

Власенко О.М. – голова постійної комісії , голова робочої групи

Бондаренко С.М., перший заступник голови райдержадміністрації, співголова робочої групи

Члени робочої групи:

Цимбал А.Г.  – голова постійної комісії

Оробей В.А. – голова постійної комісії

Пащенко П.М. – депутат районної ради

Тарасенко В.Ю. – начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації  (за згодою)

Мигаль Н.Г. – керуючий справами виконавчого апарату

         Робоча  група  ознайомиться із роботою КНП « Гадяцька центральна  районна лікарня» Гадяцької районної ради та подасть  узагальнені матеріали  на розгляд постійної комісії  з питань охорони здоров′я та соціального захисту населення.