29 травня в обласній раді відбулося засідання конкурсної комісії з проведення Конкурсу екологічних громадських ініціатив Полтавської області, заснованого з метою підвищення рівня поінформованості населення Полтавщини в сфері екології, виховання у громадян дбайливого ставлення до довкілля.

У ході засідання комісія розглянула 155 проектів, поданих на конкурс мешканцями 23 районів області, та визначила кращі з них. В числі переможців − громадські ініціативи, спрямовані на облаштування креативних «зелених локацій», паркових зон, створення екологічних стежин у дендропарках та заповідниках області, пропагування екологічного стилю життя та культури сортування сміття, підвищення екологічної освіти громадян.

За результатами голосування, переможцями визначено 30 проектів, з яких 3 - з Гадяцького району:

1. "Створення еколого – дослідницького центру в ДНЗ «Ромашка» села ПетрівкаРоменська Гадяцького району Полтавської області".

2. "Встановлення питних фонтанів та фільтрів для води в Мартинівській школі І-ІІІ ступенів Гадяцького району Полтавської області".

3. "Придбання гранулятора пеллет для переробки органічних відходів в. Сергіївка".

Крім того, проект "Шкільний сад – джерело екологічної чистої та органічної продукції для дітей Сватківської ЗОШ I-III ступенів Гадяцького району" потрапив до резерву.