28 та 29 травня посадові особи виконавчого апарату районної ради взяли участь у підсумкових практичних заняттях в рамках третього (очного) етапу підвищення кваліфікації за програмою спеціалізованого короткострокового навчального курсу «Ділове українське мовлення та документування управлінської діяльності. Е-урядування», які проходили у Полтавському обласному центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій.


Програма курсу, який розпочався 25 березня, включала проведення занять у формі вебінарів, проходження тестування на сайті Полтавського ЦППК та очне підсумкове одноденне навчання.
Під час семінарів опрацьовано питання щодо складання та оформлення сучасного документу, використання лексики офіційно-ділового стилю, вибору граматичних форм слова при складанні документа, функціонування системи електронного документообігу, організації роботи з документами.
Після проходження вихідного анкетування та підведення підсумків навчання учасники курсу отримали сертифікати про підвищення кваліфікації.