Начальник відділу – Центр надання адміністративних послуг Гадяцької районної державної адміністрації Юлія Огілько доповіла про стан державної реєстрації права власності на нерухоме майно та їх обтяжень, формування та зберігання реєстраційних прав.

Про хід проведення Всеукраїнської акції з благоустрою «За чисте довкілля»  та підсумки проведення Дня благоустрою на території району доповіла інженер-електронник відділу містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства, будівництва та екології райдержадміністрації Наталія Рудченко.

Володимир Нікітенко наголосив на необхідності аналізу проведених заходів з благоустрою не лише у населених пунктах району, а й у всіх комунальних та державних установах району. Голова районної ради запропонував розглянути це питання повторно на наступній апаратній нараді.

Головний спеціаліст загального відділу апарату райдержадміністрації Світлана Богатиренко доповіла про дотримання вимог ЗУ «Про звернення громадян» та виконання антикорупційного законодавства України виконкомом Книшівської сільської ради.

Начальник служби у справах дітей райдержадміністрації Леся Воронцова доповіла про стан профілактики правопорушень в дитячому підлітковому середовищі. Голова районної ради загострив увагу на необхідності заборони продажу енергетичних напоїв у магазинах, які розташовані у безпосередній близькості до навчальних закладів.

Про стан безпеки та техногенно-екологічної безпеки в районі доповіли начальник сектору реагування патрульної поліції Олександр Явтушенко та т.в.о. начальника районного сектору ГУ ДСНС України в Полтавській області Сергій Потапенко.

Насамкінець Володимир Нікітенко презентував відеоролик про виконані ремонтні роботи у Гадяцькій районній лікарні. Він наголосив, що роботи проводилися для зручності пацієнтів та для того, аби лікарі надавали якісні медичні послуги. Голова районної ради зачитав допис гадячанки Галини Шестопал, у якому авторка висловлює невдоволення роботою хірургічного відділення та обурюється з приводу халатно зробленої, на її думку, операції по зашиванню ран на обличчі одного із пацієнтів. Голова районної ради через ЗМІ звернувся до головного лікаря ЦРЛ Олександра Басараба, щоб той навів порядок у лікарні.

Олексій Матюшенко доручив апарату райдержадміністрації створити комісію по вивченню даного питання, провести перевірку та про результати доповісти на наступній апаратній нараді.