10 травня у залі засідань районної ради під головуванням Володимира Нікітенка відбулася 47 позачергова сесія Гадяцької районної ради 7 скликання.

 У її роботі взяли участь 24 депутати районної ради, голова райдержадміністрації Олексій Матюшенко, представники правоохоронних органів,  сільські голови району, керівники установ районної ради, начальники управлінь, відділів райдержадміністрації, представники засобів масової інформації.

Перед початком засідання районні керівники привітали голову місцевого осередку ГО «ВФСТ «Колос» Миколу Колотвінова із тим, що за підсумками участі у спартакіадах 2018 року наш осередок посів перше місце, за що нагороджено кубком і грамотою.

Депутати заслухали звіти начальника Гадяцького відділу поліції Євгена Бикова та заступника керівника Миргородської місцевої прокуратури Сергія Шикунова про роботу за 2018 рік. Доповіді викликали значну зацікавленість серед присутніх, які вилились у жваві обговорення та низку запитань до керівників правоохоронних органів. Депутати порушували завжди актуальні питання розпивання спиртних напоїв у громадських місцях, паркування транспортних засобів, особливо у районі Великого круга та біля продуктових супермаркетів міста Гадяча, відкриття кримінальних справ стосовно службових осіб відділу освіти Гадяцької райдержадміністрації та з приводу незаконних порубок лісосмуг. Цікавилися питанням кадрового забезпечення та політичного тиску в органах правопорядку. Також народні обранці занепокоєні тим, що працівники Гадяцького сирзаводу до цих пір недоотримали заробітні плати.

 

Сесією затверджено звіт  про виконання районного бюджету за три місяці 2019 року, звіти про виконання фінансових планів комунальними підприємствами районної ради, внесено зміни до низки районних Програм та бюджету на 2019 рік.

Доходну  частину збільшено на 6 млн 648 тис. 389 грн. Видаткову – на 7 млн. 87 тис. 930 грн.

По Гадяцькій районній раді  збільшено видатки на суму 40,000 тис. грн. на роботи по реконструкції з добудовою санвузла в адмінбудівлі.

По КП «Сервіс» Гадяцької районної ради збільшено видатки на суму            3 473,772 тис.грн.: за рахунок коштів районного бюджету - 3 173,772 грн. на придбання матеріалів, запасних частин, послуги з монтажу автомобілів 199,000 тис.грн., емульсії та щебня по 199,000 тис.грн., виготовлення проектно-кошторисної документації по капітальному ремонту доріг Гадяч-В.Будища, Веприк-Тепле 76,772 тис. грн. та поточний ремонт автомобільних доріг Гадяцького району 2500,000 тис.грн.; за рахунок субвенції Великобудищанської сільської ради - 300,000 тис.грн. на виготовлення проектно-кошторисної документації по капітальному ремонту дороги Гадяч-В.Будища.

По Регіональному ландшафтному парку "Гадяцький" збільшено видатки на суму 109,021 тис.грн.: за рахунок коштів районного бюджету – 74,021 тис.грн. на придбання матеріалів для поточного ремонту та заміни електрообладнання, оплату послуг з поточного ремонту фасаду будівлі; за рахунок субвенції на утримання об"єктів спільного користування Краснолуцької сільської ради – 35,000 тис.грн. на оплату праці.

По комунальному некомерційному підприємству "Гадяцька ЦРЛ"  збільшено видатки на суму 714,544 тис.грн.: за рахунок коштів районного бюджету – 334,700 тис.грн. на поточний ремонт по заміні каналізаційних мереж на 1 поверсі неврологічного корпусу (50,00 тис.грн.), капітальний ремонт хірургічного відділення (120,000 тис.грн.) капітальний ремонт стоматологічного відділення (150,000 тис.грн.), придбання меблів та медичного інвентарю (14,700 тис.грн.) згідно запиту депутата Гадяцької районної ради Ороб’я Віктора Андрійовича; за рахунок субвенцій Сарівської, Харковецької, Рашівської та Книшівської сільських рад – 179,416 тис.грн. на утримання лікарів-стоматологів,  інсуліни; за рахунок субвенції на утримання об’єктів спільного користування Краснолуцької, Петрівсько-Роменської сільських рад – 200,428 тис. грн. на утримання лікарів-стоматологів та інсуліни.

По комунальному некомерційному підприємству «Гадяцький ЦПМСД»  збільшено видатки на суму 110,000 тис.грн.: за рахунок коштів районного бюджету – 10,000 тис.грн. на придбання паливно-мастильних матеріалів; за рахунок субвенції на утримання об’єктів спільного користування Краснолуцької сільської ради та міського бюджета м. Гадяч – 100,000 тис.грн. на оплату праці і безоплатний та пільговий відпуск лікарських засобів.

По Програмі підтримки розвитку територіального сервісного центру  регіонального центру МВС України  в Полтавській області на  2018 - 2020 роки збільшено видатки в сумі 100,000 тис.грн. на поточний ремонт даху.

По Програмі забезпечення виконання Гадяцькою районною державною адміністрацією делегованих їй районною радою повноважень збільшено видатки на суму 136,550 тис.грн. для придбання паливно-мастильних матеріалів, канцтоварів, оплату телекомунікаційних послуг, послуг по встановленню протипожежного захисту, поточного ремонту та технічного обслуговування оргтехніки, охорона приміщення.

По районній «Програмі приміський автобус» на 2019-2020 роки за рахунок субвенції Краснолуцької сільської ради збільшуємо видатки на суму 12,000 тис.грн. 

По  Гадяцькій  районній  державній адміністрації збільшено видатки в сумі 194,900 тис.грн. на поточний середній ремонт автомобільної дороги Гадяч-Лохвиця.

По фонду підтримки підприємництва за рахунок субвенції Сарівської, Сергіївської та Краснолуцької сільських рад збільшено кошти в сумі 300,000 тис.грн. на фінансову підтримку.

По районній ветеранській організації за рахунок субвенції Краснолуцької сільської ради  збільшено на суму  12,400 тис.грн.  на фінансову підтримку.

По установах освіти  збільшено видатки на суму 1 576,077 тис.грн.: за рахунок залишку коштів освітньої субвенції – 439,541 тис.грн.  на оплату праці педагогічних працівників; за рахунок субвенцій Бобрицької, Сарівської, Ціпківської, Веприцької, Книшівської, Великобудищанської та Вельбівської сільських рад   + 334,290 тис.грн. на підвезення та харчування учнів, придбання господарських та будівельних матеріалів, ремонт комп’ютерної техніки, на оплату експертизи по будівництву спортивного майданчика зі штучним покриттям, поточний ремонт відмостки приміщення; за рахунок субвенції Краснолуцької сільської ради – 537,174 тис.грн. на оплату праці та оплату послуг; за рахунок субвенції на здійснення програм у галузі освіти (забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти  «Нова українська школа) – 265,072 тис.грн.

По управлінню соціального захисту населення за рахунок субвенцій Вельбівської та Краснолуцької сільських рад збільшено видатки в сумі  106,555тис.грн. на оплату громадських робіт (81,555 тис.грн.) та на пільгове перевезення (25,000 тис.грн.).

По відділу культури  збільшено видатки на суму 201,111 тис.грн. на поточний ремонт дитячої бібліотеки (39,111 тис.грн.) та оплату послуг (+162,000 тис.грн.) на проведення заходу «Дивоцвіт Лесиного гаю».

Депутати затвердили майнові питання та у різному вкотре говорили про жахливий стан доріг у районі.

Насамкінець Володимир Нікітенко поінформував присутніх, що Місцевою асоціацією органів місцевого самоврядування «Гадяччина» закуплені та передані до центральної районної аптеки №16 фіскальні реєстратори для поліпшення реалізації програми «Доступні ліки». Крім того, Місцевою асоціацією виділено кошти на придбання холодильника і телевізора для хірургічного відділення ЦРЛ.