8 травня у залі засідань районної ради під головуванням Володимира Нікітенка за участі голови райдержадміністрації Олексія Матюшенка відбулося засідання президії Гадяцької районної ради спільно з членами постійною комісіъ районної ради з питань бюджету, фінансів і цін, соціально-економічного розвитку регіону, малого і середнього бізнесу та управління майном.

Володимир Нікітенко повідомив, що є потреба у проведенні позачергової сесії, щоб розділити кошти відповідно до бюджетних запитів. На сьогодні перевиконання районного бюджету становить чотири мільйони  гривень. Крім того, сільські ради провели сесії та виділили субвенції для бюджетних установ, які необхідно затвердити.

Також на позачерговій сесії голова районної ради запропонував заслухати звіти начальника Гадяцького відділу поліції та заступника керівника Миргородської місцевої прокуратури про результати діяльності органів правопорядку та прокуратури на території  Гадяцького району за 2018 рік.

Депутати обговорили проект порядку денного та проекти рішень сесії і вирішили скликати пленарне засідання 10 травня 2019 року о 9-й годині у залі засідань районної ради.