20 березня у залі засідань районної ради відбулися спільні засідання постійних депутатських комісій. У їх роботі взяли участь та виступили голова районної ради Володимир Нікітенко, голова райдержадміністрації Олексій Матюшенко, його перший заступник Сергій Бондаренко. Вели засідання голови постійних комісій з питань охорони здоров'я та соціального захисту населення Олена Власенко та з питань бюджету, фінансів і цін, соціально-економічного розвитку регіону, малого і середнього бізнесу та управління майном Анатолій Цимбал.

Депутати заслухали та обговорили хід виконання Програми зайнятості населення Гадяцького району на 2018-2020роки та хід виконання районної Програми «Шкільний автобус» на 2016-2020 роки. По даних питаннях прийняли відповідні рекомендації. Також розглянуто звіт директора КП «Інформаційний центр «Регіон» Євгенії Тацій та директора Трудового архіву Любові Воловик про роботу за 2018 рік.


Постійні комісії розглянули проекти рішень про внесення змін до ряду діючих районних програм та бюджету на 2019 рік. Рекомендували розглянути та затвердити питання внесення змін до статутів Гадяцької центральної бібліотечної системи; встановлення меморіальної дошки Олені Пчілці на приміщенні за адресою Драгоманова, 8. На черговій сесії депутати планують заслухати звіт голови райдержадміністрації про здійснення делегованих районною радою повноважень.
Комісії обговорили та рекомендували затвердити проект рішення про проведення районного конкурсу «Краще місце масового відпочинку біля водного об’єкта Гадяцького району 2019 року». Окрім того, розглянули питання управління майном, що належить до спільної власності територіальних громад району.