Що таке «Що? Де? Коли?» ? Для одних – це популярна телевізійна програма , для інших – це просто набір з трьох запитань , а для деяких – це масовий громадський рух , якому вони  віддають увесь свій вільний час. Інтелектуальний рух у місті Гадяч бере початок з далекого 1995 року.  Одним із засновників інтелектуального руху став керівник клубу інтелектуальних ігор для дорослих «Магніт» Олександр Грабенко .

Керуючись бажанням пропагувати  здоровий спосіб життя та інтелектуальний рух серед молоді, рада клубу «Магніт» створила дитячу філію інтелектуальних ігор під керівництвом Олександра  Кірій, клуб «Магнітик».  

З  часу існування дитячого клубу   проводяться  щорічні  чемпіонати міста на кубок «Сова мудрості», який вручає мер міста Володимир Нестеренко . Кубок «Сова мудрості» з викарбуваними іменами переможців стає експозицією  міського історико - краєзнавчого музею.

З ініціативи голови районної ради був започаткований й щорічно проводиться турнір серед учнів сільських шкіл. Кубки вручає голова районної ради Володимир Нікітенко. Вони зберігаються в школах переможців, які виховали і підготували чемпіонів районних інтелектуальних змагань. Переможець фінальної гри на кубок «Сова мудрості  це   команда  «Римарівська десятка» та команда «Ніка». Мінялись гравці, але команда із села Веприк «Ніка» демонструвала чудову гру , залишаючись однією з найкращих у районі. На запрошення відділу освіти , молоді та спорту Миргородської міської ради ці дві команди прийняли участь у товариській зустрічі з гри «Що? Де? Коли?», яка відбулася 6 березня 2019 року у Миргородській гімназії імені Тараса Шевченка .

Під час гри діти відчули смак перемоги і гіркоту поразки, розширили свій кругозір, отримали яскраві, незабутні емоції. Кожна команда мала шанс знайти відповідь на запитання з історії Полтавщини, які підготував незмінний керівник клубу «Магніт» Олександр Грабенко.

Команда «Римарівська десятка» підтвердила свій статус переможця кубку районну зумівши у напруженій та цікавій грі стати кращою.   Отримали від директора Миргородської гімназії імені Тараса Шевченка – Олександра Аршиннікова приз – «Енциклопедія гетьманів» , яка описує життя і діяльність усіх гетьманів України. Команда «Тапки Ейнштейна» з Миргорода за друге місце отримали одну з найкращих  у світі ігор для всього класу  «Велику монополію». 

Олександр  Кірій , керівник дитячої ліги інтелектуальних ігор для дітей клубу «Магнітик», запросив команду з Миргорода на супер - гру у місто Гадяч. Учасники супер- гри - це три найкращі команди міста , які перемогли у фіналі міського чемпіонату на кубок «Сова мудрості» від мера міста Володимира Нестеренка, та три найкращі команди районну , які здобули перемогу у районному чемпіонаті серед сільських шкіл на кубок голови  райради Володимира  Нікітенка. Організатори змагань запросили на свято гостей -сусідів з місту Зіньків , Лохвиця Липова Долина.

До зустрічі у фіналі ! Олександр Грабенко.