22 лютого у районному будинку дитячої та юнацької творчості відбувся шахово-шашковий турнір на кубок голови Гадяцької районної ради серед сільських голів та старост району. Спортивна зустріч проведена за ініціативи Володимира Нікітенка для визначення переможців, які візьмуть участь у обласній спартакіаді серед сільських голів, голів районних рад, їх заступників та працівників обласної ради. Суддею виступив президент Гадяцького шахового клубу Олександр Кутейко.

У перервах між іграми майстер спорту міжнародного класу Микола Брикін демонстрував запрошеним техніку виконання поштовху у гирьовому спорті, який також є у переліку обласної спартакіади.

Участь у змаганнях взяли 18 шахістів і шашистів.

У шахматному турнірі 1 місце виборов Сергій Вакуленко, Харковецький сільський голова, 2 місце – Вадим Біляк, Ціпківський сільський голова, 3 місце – Тетяна Мілька, Книшівський сільський голова.

У змаганнях із шашок 1 місце виборола Галина Ярмак, в.о. старости сіл Краснолуцької сільської ради, 2 місце – Тетяна Іщенко, Великобудищанський сільський голова, 3 місце – Галина Шавшин, в.о. старости сіл Петрівсько-Роменської сільської ради.

Переможці змагань отримали Кубки, золоті медалі та грамоти. Призери нагороджені грамотами і срібними та бронзовими медалями.