20 лютого у Гадячі відбувся мітинг з нагоди вшанування загиблих під час Революції Гідності та увічнення їх пам'яті. Біля пам’ятного знаку Героїв Небесної Сотні зібралися представники влади та громади, викладачі, студенти, учні.

 

«Учасники революції виборювали своє конституційне право на мирний протест, постали проти злочинної влади, ворожої системи, проти диктатури, хотіли змін і бути частиною Європи. Їх вело гостре відчуття справедливості й власної гідності. Натомість кулі вогнепальної зброї забрали життя Небесної Сотні і ранили серце всієї України… Ми всі в боргу перед Небесною Сотнею, загиблими воїнами у національно-визвольній російсько-українській війні. Пам’ятаймо про них, знайомих і не знайомих. Будьмо гідними подвигу Героїв! І не забуваймо живих, адже боротьба триває», - наголосив голова районної ради Володимир Нікітенко.

Під час мітингу звучали тематичні пісні та вірші у виконанні студентів коледжу культури і мистецтв та працівників районного будинку культури.

Заупокійну літію за загиблими відправив благочинний Гадяцького району настоятель Свято-Михайлівської церкви Київського патріархату протоієрей Олег Пограничний.

Хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять загиблих під час Революції  Гідності і на Сході України та поклали квіти до пам’ятного знаку Героям Небесної Сотні.