Захід проходив у кіноконцертному залі «Дружба» за участі  представників відділу освіти та науково-методичного центру, сільських голів,  учнівського самоврядування старших класів закладів освіти, батьківської громадськості, педагогів району (в т.ч. П.Роменської та Краснолуцької ОТГ).

На з’їзді  говорили про забезпечення діяльності закладів освіти району  в 2018-2019 н.р., роль класного  керівника у формуванні  в дітей  духовно-моральних цінностей, запобігання  проявам  агресії в підлітковому  середовищі, профілактику правопорушень  серед  здобувачів освіти району, статеве  виховання підлітків, мотивацію учнівської  молоді на здоровий  спосіб життя, формування здорового випускника школи та ін.

Володимир Нікітенко наголосив на повноваженнях та обов’язках  органів місцевого самоврядування в галузі освіти. Зауважив, що лише спілкування батьків із дітьми, вчителів з дітьми, учнів між собою є основною формою моральної освіти.

Очільник районної ради проаналізував результати зовнішнього незалежного оцінювання та державної підсумкової атестації в закладах освіти району за минулий рік та наголосив на необхідності ґрунтовної підготовки випускників учителями і батьками. Також поділився думками щодо необхідності проведення подібних форумів на місцях.