На виконання розпорядження від 05.09.2018 № 649-р «Про заходи, спрямовані на детінізацію відносин у сфері зайнятості населення» Управлінням Держпраці у Полтавській області протягом вересня 2018 року у Гадяцькому районі проведена наступна робота.

В рамках інформаційно-роз’яснювальної кампанії проведено 16 заходів про недопустимість оформлення трудових відносин із найманими працівниками, 8 з них проведено спільно з територіальними органами ДФС, Пенсійного фонду України, Гадяцькою райдержадміністрацією, Гадяцькою філією Полтавського обласного центру зайнятості, Сергіївською, Петрівсько- Роменською ОТГ, органами місцевого самоврядування.

Даною кампанією охоплено понад 8 тис. населення (в т.ч. зустрічі з 32 безробітними, семінар для роботодавців та працівників Сергіївської ОТГ, роз’яснення на сайті Гадяцької РДА, Гадяцької міської ради, Сергіївської, Петрівсько-Роменкської ОТГ, в газетах «Гадяцький вісник» та «Рідне місто», відеоролик в програмі «Гадяч- ньюс»).

Спільно з органами ДФС, Пенсійного фонду України, Гадяцькою районною радою, Гадяцькою РДА серед інших заходів проведена зустріч з представниками роботодавців 10 найбільших підприємств району. Спільно з представниками Пенсійного фонду України проведено 4 флешмоби у м. Гадяч з розповсюдженням матеріалів.

За період з 04.09.2018 по 30.09.2018р. інспектором Управління Держпраці здійснено 8 відвідувань суб’єктів господарювання з метою надання роз’яснень щодо легалізації заробітної плати та зайнятості працівників

 

 

Головний державний інспектор

Управління Держпраці

у Полтавській області                                     Л.Тіхонова