У її роботі взяли участь 24 депутати районної ради, голова райдержадміністрації Олексій Матюшенко, начальник Гадяцького відділу поліції Сергій Джулай, сільські голови району, керівники відділів, управлінь райдержадміністрації, причетні до підготовки проектів рішень сесії, ЗМІ.

Районна рада внесла зміни до районних програм  економічного і соціального розвитку Гадяцького району на 2018 рік; соціального захисту осіб з обмеженими фізичними можливостями, учасників АТО, мобілізованих та окремих пільгових категорій населення на 2013-2020роки; розвитку інформаційної сфери, книговидання  та  книгорозповсюдження в Гадяцькому районі  на 2016–2018 роки; розвитку первинної медико-санітарної допомоги Гадяцького району на 2018-2020 роки.

 Депутати внесли зміни до показників районного бюджету на поточний рік. Доходну і видаткову частини збільшили на 6 млн 741 тис. грн, у тому числі 2 млн 804 тис. грн для передачі Субвенцій на Полтавський обласний бюджет на:

- придбання автомобіля для вивезення сміття – 1млн 470 тис. грн. (50% на 50%);

- придбання дидактичних матеріалів та комп’ютерного обладнання для загальної середньої освіти 34,067 тис.грн (90% область на 10% район);

- будівництво амбулаторії в с.В.Будища – 1 млн 300 тис. грн. (70% область; 15% район;  15% село).

По установах освіти збільшено видатки на суму 703 тис. грн., по відділу культури – на 162 тис. грн.,по Гадяцькій ЦРЛ – на 614 тис. грн., по КНП «Гадяцький ЦПМСД» - на 245 тис.грн.; по КП «Сервіс» Гадяцької районної ради  - на 1млн. 306 тис. грн.

На сесії затверджено Програму покращення умов обслуговування населення Гадяцького району Комунальним некомерційним підприємством «Гадяцька центральна районна лікарня» Гадяцької районної ради на 2018-2020 роки; технічну документацію з нормативної грошової оцінки земельної ділянки на території району, розглянуто низку майнових питань.

Депутати прийняли та вирішили направити Звернення до голови Правління АТ «Укргазвидобування» Прохоренка О.В., директора ГПУ «Полтавагазвидобування»   Палєнка Є.А. щодо ремонту доріг Гадяцького району.

У різному Володимир Нікітенко виступив з приводу підписання Президентом України закону про відповідальність за незаконне вивезення лісу і дров, нагадав депутатам про їхні права і обов’язки, як посадових осіб органу місцевого самоврядування, та привітав освітян із прийдешнім професійним святом.