У третю неділю вересня в Україні прийнято відзначати День працівника лісу. Засноване це свято у 1980 році, в той час як Лісове законодавство було прийнято трьома роками раніше, а саме - 16 вересня 1977.

 З професійним святом лісників привітали голова районної державної адміністрації Олексій Володимирович Матюшенко, голова районної ради Володимир Павлович Нікітенко, директор Державного підприємства «Гадяцьке лісове господарство» Олександр Михайлович Пішняк, директор Гадяцького Держагролісгоспу філіалу Полтавського державного лісогосподарського підприємства «Полтаваолбагроліс» Володимир Григорович Білоцерківець.

         Це свято приурочене тим людям, професія яких пов’язана з охороною лісу і його багатством, а також із заготівлею і переробкою деревини.

        «Ліс – наше найбільше природне багатство, запорука екологічної безпеки, пріоритетна складова народногосподарського комплексу і основа економічної стабільності країни. Збереження, примноження, дбайливе і раціональне використання цього безцінного національного скарбу – обов’язок не лише лісників, а й громадськості, кожного жителя Гадяччини, нашої рідної України. Лісу потрібний мудрий, дбайливий і виважений господар. Велике спасибі Вам, шановні працівники лісового господарства, за невтомну працю і самовідданість. Сердечно бажаю Вам та Вашим родинам міцного здоров’я, щастя, добра і достатку» - зазначив О.В.Матюшенко.

          Кращим працівникам лісового господарства керівники району вручили Грамоти обласної, районної державних адміністрацій та районної ради.