У суботу 20.09.2014 року відбулися ігри кубка району з футболу. Результати ігор:

Ігри пройдуть 27.09.2014 року

20.09.2014 року на спортивному майданчику школи-інтернат відбулися ігри чемпіонату Полтавської обласної організації ВФСТ «Колос» з міні-футболу серед ветеранів 45 років і старших. В змаганнях брало участь 6 команд. Команди були розподілені на 2 підгрупи, по 3 команди в кожній. Команди, які зайняли 3 місця в своїх підгрупах грали за 5-6 місця, 2 місця- за 3-4, а переможці своїх підгруп визначали чемпіона. За результатами ігор в підгрупах команди зайняли такі місця :

Гр.»А» 1. Полтавський район 2. Гадяцький район 3. Хорольський район

Гр.»Б» 1. Кременчуцький район 2. Лохвицький район 3. Зіньківський район

Гра за 5-6 місця : Хорольський район - Зіньківський район   7-5

Гра за 3-4 місця : Гадяцький район - Лохвицький район   2-3

Фінал : Полтавський район - Кременчуцький район   5-0

Переможець змагань від Полтавської ОО ВФСТ «Колос» нагороджений кубком та грамотою, призери-грамотами. Кожен гравець команди переможця та призерів нагороджений медаллю та грамотою.

Від спонсора турніру, депутата міської ради Дяченка П.В, який уже багато років надає спонсорську допомогу, були нагороджені кубками кращі гравці змагань. Ними стали :

Кращий воротар : Вінниченко Юрій - Лохвицький район.

Кращий захисник : Кульчак Володимир - Кременчуцький район.

Кращий бомбардир : Матала Анатолій - Полтавський район.

Кращий гравець : Ул'янко Валентин - Полтавський район.