2 серпня у залі засідань Гадяцької районної ради відбулося пленарне засідання 36 позачергової сесії. У її роботі взяли участь 26 депутатів районної ради, голова райдержадміністрації Олексій Матюшенко, перший заступник  голови райдержадміністрації, сільські голови,  начальники управлінь, відділів райдержадміністрації, представники засобів масової інформації. Вів пленарне засідання голова районної ради Володимир Нікітенко.

Перш за все, голова зачитав відповідь Державного агентства автомобільних доріг України (Укравтодору) на Звернення депутатів Гадяцької районної ради щодо ремонту територіальних автомобільних доріг загального користування державного значення в Гадяцькому районі. У листі зазначено, що згадані дороги будуть підтримуватися у проїзному стані за рахунок проведення робіт з дрібного ремонту та експлуатаційного утримання в межах наявних коштів.

Володимир Нікітенко пояснив термінове скликання сесії необхідністю виділення коштів для виготовлення проектно-кошторисної документації на ремонт доріг.

Отже, депутати внесли зміни та доповнення до Програми соціально-економічного розвитку на 2018 рік, виділивши по 32 тис. грн. на чотири ділянки дороги загального користування місцевого значення за напрямками Гадяч-Сватки-Синівка, Рашівка-Савинці-Великі Сорочинці, Веприк-Тепле, Гадяч-Сватки-Синівка/-Максимівка.

Відповідні зміни депутати внесли і до районного бюджету на 2018 рік.