08.09.2013 в Гадяцькій районній державній адміністрації відбулася розширена нарада у голови райдержадміністрації. На нараду були запрошені начальники управлінь, відділів райдержадміністрації, керівники установ, підприємств, організацій району, директори шкіл, міський та сільські голови, представники ЗМІ. Вів нараду голова районної державної адміністрації    Матюшенко Олексій Володимирович.

  На початку наради голова районної державної адміністрації Матюшенко Олексій Володимирович привітав з Днем підприємця і вручив Грамоти Гадяцької райдержадміністрації та районної ради  місцевим підприємцям Минці М.М. та Пуньку І.В.      

          На порядок денний наради виносились наступні питання:

  1. Про проведення оздоровчої кампанії влітку 2014 року у загальноосвітніх та дошкільних закладах району.
  2. Про стан виконання розпорядчих актів, доручень Президента України, Кабінету Міністрів України, центральних органів виконавчої влади, голів облдержадміністрації та райдержадміністрації за підсумками серпня 2014 року.

         З першого питання доповідала в.о. завідувача сектором молоді та спорту райдержадміністрації Березенко Ірина Олегівна, яка зазначила, що в районі працювали заклади із забезпечення відпочинковими послугами –     31 табір з денним перебуванням (оздоровлено 1351 дитину), 1 табір праці та відпочинку (оздоровлено 123 дитини). Всього працювало 32 табори. Охоплено – 1474 дитини – 25,2%. До позаміських дитячих закладів оздоровлення та відпочинку дітей відноситься табір „Горизонт” Гадяцької спеціалізованої школи-інтернату ім. Є.П. Кочергіна – 605 дітей та „Іскорка” НГВУ „Полтаванафтогаз” – 445 дітей.

Всього забезпечено оздоровчими послугами 1265 дитини:

-УДЦ “Молода гвардія” – 7;

- Сектор сім'ї, молоді та спорту – 39;

- Санаторії МОЗ – 45; Управління агропромислового комплексу – 98 (з них 86 оздоровлено у ДОТ “Горизонт”);

- Фонд соціального страхування з тимчасової втрати працездатності– 23;

- Позаміські ДОТ району – 1050;

- Гадяцький дитячий будинок – 34;

- Розбишівська СШ-інтернат – 55.

        Кошти залучені для проведення оздоровчої кампанії -1096,6 тис.грн.,районний бюджет-306,2 тис. грн., позабюджетні кошти - 790,4 тис. грн..

        Оздоровчими та відпочинковими послугами забезпечено дітей пільгових категорій- 2056, із загальної кількості - 3154 дитини – 65,2% :

- діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування – 31,

- діти-інваліди – 28,

- діти багатодітних та малозабезпечених сімей – 381,

- діти, які постраждали внаслідок аварії на ЧАЕС - 15,

- діти, які перебувають на диспансерному обліку – 67,

- талановиті та обдаровані діти – 287, діти працівників АПК та соціальної сфери села – 1140,

- діти працівників бюджетної сфери – 107.

            У 2014 році оздоровчими та відпочинковими послугами забезпечено 2739 дітей району, що складає 50,3% від загальної кількості дітей шкільного віку.

         До оплачуваних громадських робіт залучалася учнівська та студентська молодь віком від 14 до 18 років. У громадських роботах брали участь 20 осіб. На проведення оплачуваних громадських робіт було витрачено кошти в сумі 8,3 тис. грн.

        З другого питання інформувала начальник загального відділу апарату райдержадміністрації Ботінок Тетяна Федорівна, яка зазначила, що загальним відділом апарату райдержадміністрації у серпні 2014 року зареєстровано 190 вхідних документи, в тому числі 68 контрольних. Інформації про виконання розпоряджень та доручень голів обласної та районної держадміністрацій подані в установлений термін.

       З питань, які розглядались на нараді, головою райдержадміністрації дані доручення.