Конкурс проводиться відповідно до «Положення про проведення конкурсу та призначення на посаду керівників комунальних закладів загальної середньої освіти, що належать до спільної власності територіальних громад Гадяцького району», затвердженого рішенням тридцять п’ятої позачергової  сесії Гадяцької районної ради сьомого скликання від 12.07.2018 року.

Повне найменування закладу освіти:

Римарівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Гадяцької районної ради Полтавської області.

Скорочена назва закладу освіти:

Римарівська ЗОШ І-ІІІ ст.

Місце знаходження закладу освіти:

37314, Полтавська область, Гадяцький район,  с. Римарівка, вул. Соборна, 63 (Римарівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Гадяцької районної ради Полтавської області).

Найменування посади:

Директор Римарівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Гадяцької районної ради Полтавської області.

Умови оплати праці:

Відповідно до вимог наказу Міністерства освіти і науки України «Про впорядкування умов оплати праці та затвердження тарифних розрядів працівників навчальних закладів, установ освіти та наукових установ» від 26.09.2005 № 557, постанови Кабінету Міністрів України «Про оплату праці працівників на основі Єдиної тарифної сітки розрядів і коефіцієнтів з оплати праці працівників установ, закладів та організацій окремих галузей бюджетної сфери» від 30.08.2002 №1298, інструкції про порядок обчислення заробітної плати працівників освіти, затвердженої наказом Міністерства освіти України від 15.04.1993 №102.

Кваліфікаційні вимоги до кандидатів:

Керівником закладу загальної середньої освіти може бути особа, яка є громадянином України, вільно володіє державною мовою, має вищу освіту на рівні спеціаліста або магістра, стаж педагогічної роботи не менше трьох років, організаторські здібності, високі моральні якості, фізичний і психологічний стан якої не перешкоджає виконанню професійних обов’язків.

Перелік документів, які необхідно подати для участі в конкурсі (оригінали та копії) та термін подання документів:

 - заяву про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»;

 - автобіографію та/або резюме (за вибором учасника);

 - копію документа, що посвідчує особу та підтверджує громадянство України;

 - копію документа про вищу освіту не нижче ступеня магістра (спеціаліста);

- копію трудової книжки чи інших документів, що підтверджують стаж педагогічної діяльності не менше трьох років на момент їх подання;

 - довідку про відсутність судимості;

 - мотиваційний лист, складений у довільній формі.

Визначені у цьому пункті документи подають конкурсанти особисто (або подає уповноважена  згідно з довіреністю особа) до конкурсної комісії у визначений в оголошенні строк, що становить 20 календарних днів з дня оприлюднення оголошення про проведення конкурсу.

 Особа може подати інші документи, які підтверджують її професійні та/або моральні якості. Особа, яка подає документи несе персональну відповідальність за достовірність поданих документів та інформації. Особи, які не відповідають кваліфікаційним вимогам, а також ті, які не подали повного пакету документів, до конкурсного відбору не допускаються.

Кінцевий термін подання документів: 14 серпня 2018 року до 17:00 год.

Місце подання документів: 37300 м. Гадяч, вул. Гетьманська, 31, відділ освіти Гадяцької районної державної адміністрації Полтавської області.

Дата, місце початку конкурсного відбору: 37300 м. Гадяч, вул. Гетьманська, 31, відділ освіти Гадяцької районної державної адміністрації Полтавської області,  22 серпня 2018 року о 10:00 год.

Конкурсний відбір переможця конкурсу здійснюється за результатами:

1) перевірка на знання законодавства України у сфері загальної середньої освіти, зокрема Законів України «Про освіту», «Про загальну середню освіту», інших нормативно-правових актів у сфері загальної середньої освіти, а також концепції реалізації державної політики у сфері реформування загальної середньої освіти «Нова українська школа» на період до 2029 року, схваленої розпорядженням Кабінету Міністрів України від 14 грудня 2016 року №988-р;

2) перевірка професійних компетентностей, що відбувається шляхом  письмового вирішення ситуаційного завдання;

3) публічної та відкритої презентації державною мовою перспективного плану розвитку закладу загальної середньої освіти, а також надання відповідей на запитання членів конкурсної комісії.

Особа, яка уповноважена надавати інформацію про конкурс та приймати документи для участі у конкурсі: головний спеціаліст відділу освіти Артемова Альона Анатоліївна,  37300 м. Гадяч, вул. Гетьманська, 31.

Телефон для довідок:  2-19-17,   0660208983; електронна пошта Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.