Операція «Урожай — 2014» стартувала

     У гарячу пору жнив, коли селяни отримують найбільший доход, деякі сільгоспвиробники намагаються уникнути сплати податків. Для упередження ухилення від оподаткування Державної фіскальною службою було розроблено і розроблено та запроваджено операцію "Урожай-2014".

     У зв'язку з цим Гадяцькою районною державною адміністрацією видано розпорядження від 20.08.2014р. №367 «Про організацію проведення операції Урожай Полтавщини -2014».

У рамках здійснення цієї операції 5 вересня 2014 року в залі засідань райдержадміністрації заступник голови райдержадміністрації, голова робочої групи Бондаренко Сергій Михайлович провів засідання робочої групи з організації проведення операції «Урожай Полтавщини – 2014 року». На засіданні були присутні голова райдержадміністрації Матюшенко Олексій Володимирович та голова районної ради Нікітенко Володимир Павлович.

Працівники Гадяцької ОДПІ встановлюють можливі ризики по суб’єктах господарювання сільськогосподарського напрямку, зокрема по тих, які знаходяться на спеціальному режимі оподаткування ПДВ, проводять роботу щодо упередження, руйнування і недопущення використання у 2014 році схем ухилення від оподаткування суб'єктами господарювання, які здійснюють операції з сільськогосподарською продукцією, здійснюють контроль за повнотою виплати орендодавцям земельних ділянок (паїв) орендної плати тощо.

Заступник керівника Гадяцької ОДПІ ГО Мін доходів у Полтавській області, заступник голови робочої групи Чорнобривець Т.М. наголошує, що працівники ОДПІ і надалі проводитимуть усі заходи, передбачені операцією "Урожай - 2014" та закликають сільгоспвиробників своєчасно та повністю сплачувати належні податки та працювати з оформленням належним чином трудових договорів або угод з найманими працівниками.