У зв`язку зі складною військовою та суспільною ситуацією, що склалася на Сході нашої держави, з метою проведення роз`яснювальної роботи, 3 вересня 2014 року о 9.00 годині в залі засідань райдержадміністрації голова райдержадміністрації Матюшенко Олексій Володимирович за участю

Нікітенка В.П., голови районної ради, Бондаренка С.М., заступника голови райдержадміністрації, Коваленко Н.М., заступника голови районної ради, Вериги Я.О., оперуповноваженого Гадяцького міжрайонного відділення Управління СБУ в Полтавській області, Огризька В.І., заступника начальника РВ УМВС в Полтавській області, Маюри С.В., прокурора районної прокуратури, Розколотька Г А., районного військового комісара та голів міської та сільських рад,провів нараду щодо організації виконання Указу Президента України «Про часткову мобілізацію» № 607/2014. від 21.07. 2014 року.

  По даному питанню виступив військовий комісар Розколотько Геннадій Анатолійович, який надав чіткі вказівки щодо проведення часткової мобілізації населення територіальних громад району, вказав, що мобілізація буде проводитися виключно за тими військово-обліковими спеціальностями, у фахівцях яких у сил АТО є потреба. У військкомати будуть викликати тільки тих, хто вже проходив службу у Збройних Силах. Кожен мобілізований перед відправкою в зону АТО буде проходити 15-ти денне навчання. Третя хвиля мобілізації дасть можливість перепочинку та морально-психологічного відновлення для тих бійців, які вже тривалий час на «передовій».

            Під час наради він наголосив, що порушення законодавства про мобілізаційну підготовку та мобілізацію тягне за собою адміністративну або кримінальну відповідальність; а також акцентував увагу на проведенні організації осіннього призову до лав української армії.

Щодо ситуації стану забезпечення мобілізованих осіб Гадяцького району захисним спорядженням, ознайомив голова районної ради Матюшенко Олексій Володимирович, який провів аналіз забезпечення мобілізованих спорядженням по кожній сільській раді, подякував місцевим підприємцям та пересічним громадян за активну громадську позицію – закупівлю бронежилетів, касок та форми.