Вирішити проблемні питання, подякувати за допомогу чи поскаржитися на роботу місцевої міліції мали можливість мешканці міста Гадяча, адже не виїжджаючи далеко від власних домівок вони поспілкувались із заступником начальника УМВС в Полтавській області, полковником міліції Бобрицьким Леонідом Володимировичем. Під час прийому громадян були присутні голова райдержадміністрації Матюшенко Олексій Володимирович, голова районної ради Нікітенко Володимир Павлович.

          Проблеми та питання, з якими гадячани прийшли до заступника керівника УМВС, були різними: від неприязних стосунків з сусідами до налагодження майбутньої співпраці з громадськістю району та органами влади. Слід зазначити, що на адресу правоохоронців звучали слова і критики їх діяльності, і слова подяки за надання кваліфікованої допомоги у вирішенні правових питань.

           Леонід Володимирович уважно вислухав кожного із присутніх та запевнив, що за всіма переліченими фактами працівники УМВС здійснять перевірку у найкоротший термін та нададуть обґрунтовані відповіді, а проблемні питання будуть вирішені найближчим часом.

             - На сьогодні міліція відкрита для громадськості і намагається працювати так, аби кожен мешканець області відчував себе захищеним та у безпеці. Міліція робить те, що входить в її функціональні обов’язки, а в свою чергу кожен свідомий громадянин повинен поважати Закон.

   Журналісти, які також були присутні на прийомі, висвітлять цей захід для місцевого населення.