16 березня під головуванням Володимира Нікітенка відбулася 31 сесія Гадяцької районної ради 7 скликання.

У роботі пленарного засідання взяли участь 27 депутатів районної ради, голова райдержадміністрації Олексій Матюшенко, його перший заступник Сергій Бондаренко, начальник Гадяцького відділу поліції Сергій Джулай, заступник керівника Миргородської місцевої прокуратури Сергій Бабій, сільські голови району, керівники відділів, управлінь райдержадміністрації, ЗМІ.

Депутати заслухали та взяли до відома звіт голови Гадяцької районної державної адміністрації про здійснення районною державною адміністрацією делегованих районною радою повноважень за період з  березня 2017  по  березень 2018 року.

Районна рада внесла зміни до районних Програм економічного і соціального розвитку Гадяцького району на 2018 рік, розвитку малого і середнього підприємництва у Гадяцькому районі на 2018 -2020 роки, розвитку інформаційної сфери, книговидання та книго розповсюдження у Гадяцькому районі на період 2016 -2018 роки. Затвердили Програму по локалізації та ліквідації амброзії полинолистої та інших карантинних рослин на території району в 2018-2020 роках.

В контексті проведення медичної реформи затверджено Рішення про реорганізацію шляхом перетворення Гадяцької центральної районної лікарні в Комунальне некомерційне підприємство Гадяцька центральна районна лікарня Гадяцької районної ради.

Депутати внесли зміни до районного бюджету на 2018 рік, розглянули та затвердили низку майнових і земельних питань.

Строком на 3 роки районна рада вирішила переукласти трудовий контракт з директором комунального підприємства «Сервіс» Гадяцької районної ради» Володимиром Кирченковим.

За ініціативи депутата Анатолія Цимбала районна рада вкотре прийняла та вирішила направити Звернення до Народних депутатів України, Прем’єр-міністра України, Кабінету Міністрів України, Міністра інфраструктури України щодо незадовільного стану та закриття автомобільної дороги Т-19-04 Білопілля-Терни-Липова Долина-Гадяч.

У різному начальник районного відділу поліції Сергій Джулай поінформував присутніх про нові правила поховання, запевнивши, що йдеться не про всі смерті, а лише про епізоди, коли необхідно проводити розслідування. У випадку природних смертей через хвороби процедура не зміниться.