15 березня у Красній Луці відкрили новий підрозділ місцевої пожежної охорони.  

У церемонії відкриття взяли участь голова районної ради Володимиром Нікітенком, голова райдержадміністрації Олексій Матюшенко, керівник Головного управління ДСНС України у Полтавській області Володимир Салогуб, голова Асоціації цивільного захисту Сергій Фірсов, начальник районного сектору державної служби надзвичайних ситуацій України в Полтавській області Василь Губський, Краснолуцький сільський голова Віктор Романенко та жителі села.

"Відкриття місцевої пожежної охорони – це важлива подія не лише для сільських рад Малої Побиванки, Гречанівки, Сваток, Книшівки, Римарівки, Красної Луки, але і усього Гадяцького району. Це значно покращить місцеву систему захисту від пожеж та надзвичайних ситуацій, сприятиме своєчасному реагуванню на виклики, значно скоротить час прибуття рятувальників до місця події. Я дякую усім причетним до цієї події. Зичу всім міцного здоров'я, миру, щедрої долі. Особовому складу МПО - професіоналізму, мужності, витримки та якомога менше тривожних викликів", - сказав Володимир Нікітенко.

Для створення МПО виділено 200 тис. грн. з районного бюджету, 200 тис. грн. з місцевих бюджетів Краснолуцької, Римарівської, Сватківської, Книшівської, Малопобиванської та Гречанівської сільських рад. СПОП «Нива» виділило 120 тис. грн. для перекриття даху будівлі. Головне управління ДСНС України у Полтавській області передало в користування новоствореної пожежної охорони спецавтомобіль ЗІЛ АЦ-40 (130-63Д).

Тепер жителі 11 сіл Краснолуцької, Римарівської, Сватківської, Малопобинської, Гречанівської та Книшівської сільрад можуть спокійно розраховувати на швидку та якісну екстрену допомогу, адже більшість із названих населених пунктів знаходяться на значній відстані від районного центру.