13 березня у залі засідань районної ради під головуванням Віктора Оробея, Івана Долі та Анатолія Цимбала за участі голови районної ради Володимира Нікітенка, голови райдержадміністрації Олексія Матюшенка відбулися спільні засідання постійних комісій Гадяцької районної ради.

Постійні комісії заслухали питання про виконання депутатських обов’язків щодо підготовки та участі у роботі пленарних засідань районної ради 7 скликання за 2017 рік.

Детально проаналізувавши роботу депутатського корпусу за 2017 рік, відмічено, що майже всі народні обранці зробили висновки після розгляду цього питання в минулому році та почали краще відвідувати та працювати на засіданнях постійних комісій і сесій районної ради. Хоча депутат Микола Грицан продовжує  нехтувати своїми депутатськими повноваженнями, не бере ніякої участі у роботі комісії, сесій і не відстоює інтереси своїх виборців – жителів Малопобиванської сільської ради, а ті, в свою чергу, не питають з нього про його роботу.

Постійна комісія з питань місцевого самоврядування, забезпечення законності і правопорядку, депутатської діяльності та етики, зв’язків із засобами масової інформації рекомендувала виконавчому апарату районної ради поширити через ЗМІ інформацію про участь депутатів Гадяцької районної ради у роботі постійних комісій та пленарних засідань районної ради за 2017 рік та звернутися до керівного органу політичної фракції БПП «Солідарність» у районній раді про невиконання депутатом районної ради Грицаном М.І. (який обраний до ради за списками цієї політичної сили) своїх депутатських повноважень.

Також депутати заслухали та взяли до відома звіти про роботу за минулий рік директора Гадяцького районного Будинку культури Віктора  Жартовського, директора центральної бібліотечної системи Ольги Красюк, голови районної організації ветеранів війни та праці Івана Бережного, голова районної організації інвалідів Зої Різніченко, директора комунального підприємства «Сервіс» Гадяцької районної ради Володимира Кирченкова, начальника КП «Контур» Ніни Осіпової.

Комісії розглянули хід виконання Програми підтримки та партнерства між районною владою та суб′єктами малого і середнього бізнесу на 2017-2020 роки; Програми професійної орієнтації учнівської молоді Гадяцького району на здобуття актуальних на ринку праці професій та спеціальностей у 2015-2018 роках; Програми розвитку інформаційної сфери, книговидання та книгорозповсюдження в Гадяцькому районі на 2016-2018 роки; Програми розвитку фізичної культури і спорту на 2016-2018 роки.

На черговій сесії районної ради депутати погодилися заслухати звіт голови Гадяцької районної державної адміністрації про здійснення районною державною адміністрацією делегованих районною радою повноважень за період з  березня 2017  по  березень 2018 року.

Крім того комісії розглянули проекти рішень з майнових та земельних питань, які стосуються змін до діючих районних програм та бюджету на 2018 рік.