Подія відбулася 6 березня за участі голови районної ради Володимира Нікітенка, депутата Полтавської обласної ради Олександра Суханя,  голови райдержадміністрації Олексія Матюшенка, голів постійних комісій і  членів комісії з питань бюджету, фінансів і цін, соціально-економічного розвитку регіону, малого і середнього бізнесу та управління майном районної ради, депутатів Гадяцької міської ради, головного лікаря центральної районної лікарні Олександра Басараба, завідувача терапевтичним відділенняя Світлани Нестеренко.

«Виділення коштів і проведення ремонтних робіт – це результат тісної співпраці райдержадміністрації, депутатів районної ради та депутата обласної ради Олександра Суханя. Приємно, коли є розуміння проблеми і колективне її вирішення. Дякую усім, хто долучився до виконання робіт, у тому числі і будівельникам. Хочеться, щоб пацієнтам тут було затишно і комфортно. Медичному персоналу бажаю плідної праці і хорошої заробітної плати, а мешканцям районну – якісних медичних послуг», - сказав голова районної ради Володимир Нікітенко.

На ремонт відділення використано 700 тис. грн. зі спеціального фонду обласного бюджету за сприяння депутата Полтавської обласної ради Олександра Суханя та 251 тис. грн. з районного бюджету.

Під час візиту депутати відвідали також відремонтоване неврологічного відділення, яке відкрили кілька місяців тому.

Олексій Матюшенко зазначив, що зроблено чимало, але ще більше потрібно зробити. Тому на черзі ремонт другого поверху терапії та офтальмологічного відділення.