95 років тому внаслідок реформування адміністративно-територіального устрою  утворено Гадяцький район. Протягом 1923-1937 років підпорядковувався Харківській області, а у 1937 році увійшов до складу  Полтавської.

   В Україні є місця, де кожен куточок дихає історією, де на кожному кроці оживають давні звичаї та традиції. Така і наша Гадяччина. Тому 95-та річниця району, яку ми сьогодні відзначаємо, хвилююча і радісна подія для всіх його мешканців.

Це — гарна нагода віддати шану тим, хто творив його минуле, осмислити день сьогоднішній, отримати наснагу та натхнення для нових добрих справ.

   Гордістю нашого району є всі його жителі, які небайдужі до його долі, які тут живуть і працюють, щоб зробити ще кращим, заможнішим і привабливішим.

   І ми разом з вами, дорогі земляки, радіємо вашим успіхам, переймаємося всіма проблемами району, і щиро віримо, що попри всі негаразди ми зможемо зробити так, щоб щастя та добробут жили на кожній вулиці, у кожному домі, в кожній родині, поєднуючи всіх нас у згуртовану та небайдужу громаду району.

   Зі святом!