16 січня у залі засідань районної ради під головуванням Олени Власенко та Анатолія Цимбала за участі голови районної ради Володимира Нікітенка, голови райдержадміністрації Олексія Матюшенка відбулися спільні засідання постійних комісій районної ради з питань охорони здоров'я та соціального захисту населення та з питань бюджету, фінансів і цін, соціально-економічного розвитку регіону, малого і середнього бізнесу та управління майном.

Депутати вирішили на другому пленарному засіданні сесії внести зміни до кількох районних програм соціального спрямування та районного бюджету на 2017 і 2018 роки.

 Комісії погодили до затвердження Програму зайнятості населення Гадяцького району на 2018-2020 роки.

Депутати рекомендували черговій сесії затвердити рішення про прийняття права на здійснення видатків на охорону здоров'я, утримання закладів освіти та субвенції на утримання об’єктів спільного користування від Петрівсько-Роменської сільської ради  у 2018 році.

На пленарному засіданні депутати вирішили розглянути та затвердити ряд майнових питань, прийняти рішення про передачу з балансу відділу культури райдержадміністрації на баланс КП «Сервіс» Гадяцької районної ради легкового автомобіля, затвердити рішення про виділення коштів з резервного фонду районного бюджету для відшкодування витрат на виконання  робіт  з  очищення  місцевості  від  вибухонебезпечних  предметів.

Крім того, комісії рекомендували сесії надати згоду на прийняття спеціалізованої комунальної техніки до спільної власності територіальних громад Гадяцького району від Департаменту будівництва, містобудування і архітектури та житлово-комунального господарства Полтавської обласної державної адміністрації в кількості 2 одиниці, а саме: сміттєвози з боковим завантаженням та з додатковим обладнанням загальною вартістю 4 млн. 287 тис. 200 грн.