14 серпня до Гадяча з’їхалися пасічники з усього району, аби гадячани та гості свята змогли скуштувати чудодійного продукту, створеного Божими комахами, як українці називають бджіл.

     Тож на вокзальній площі, поблизу Михайлівської церкви, власники пасік розташували ятки з солодким крамом і на всяк смак рекламували власну солодку продукцію. Оскільки у Гадячі продуктами бджільництва навряд чи когось подивуєш, основним чинником конкурентоспроможності виявилася реклама власного продукту. Разом з тим, кілька пасічників підкорили покупців і розмаїттям товару на основі прополісу, маточного молочка, перги, і навіть шкідника — бджолиної молі. Усі ці засоби — хороша допомога під час хвороб та дієвий профілактичний засіб. А також пасічники пропонували медовуху та медовий квас.

     Також за даниною традиції на святі виступали колективи художньої самодіяльності, проводилися виставки робіт народних майстрів і умільців, відбулась благодійна акція «Допоможи солдату», спрямована на підтримку боєздатності Української Армії, діти взяли участь в конкурсі малюнку «Ми за мир», акції «Напиши лист солдату» і виготовили обереги для воїнів-земляків. Усі зібрані кошти будуть направлені для підтримки гадячан - учасників АТО. На святі побували заступник голови райдержадміністрації Бондаренко Сергій Михайлович, голова районної ради Нікітенко Володимир Павлович, міський голова Савченко Тетяна Миколаївна,побажали міцного здоров'я, злагоди, успіхів, благополуччя і вагомих здобутків.

   Влаштував дійство настоятель місцевої церкви, побудованої на честь Архістратига Михайла, отець Олег.