12 серпня відбулася тридцята сесія Гадяцької районної ради шостого скликання. У її роботі взяли участь голова Гадяцької райдержадміністрації Олексій Матюшенко, міський, сільські голови, керівники управлінь, відділів райдержадміністрації, державних підприємств, установ, організацій. Вів пленарне засідання голова Гадяцької районної ради Олександр Лукаш.

Депутати затвердили звіт про виконання районного бюджету за 3 і 6 місяців 2014 року; внесли зміни до районного бюджету на 2014 рік, районних Програм оздоровлення та відпочинку дітей на 2012-2015 роки, «Шкільний автобус» на 2013-2015 роки, Програми економічного і соціального розвитку Гадяцького району на 2014 рік, Регламенту Гадяцької районної ради та інших.

Також прийнято рішення про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок у районі, організацію оплачуваних громадських робіт для учнівської та студентської молоді у 2014 році, затвердження списку присяжних, надання згоди відділу освіти Гадяцької райдержадміністрації та ЦРЛ на залучення теплогенеруючих організацій для встановлення обладнання, яке працює на твердому паливі та ряд майнових рішень.

Депутати не погодили ПАТ «Укргазвидобування» ГПУ «Полтавагазвидобування» продовження терміну дії спеціального дозволу на користування надрами для видобування вуглеводнів, аргументуючи таке рішення тим, що підприємством не укладено угоди на соціально-економічний розвиток району.

Цього ж дня відбулося пленарне засідання тридцять першої позачергової сесії Гадяцької районної ради шостого скликання.

Голова районної ради Олександр Лукаш звернувся до депутатів із заявою про дострокове припинення своїх повноважень. Для обрання нового голови запропоновано кандидатури Станіслава Саченка та Володимира Нікітенка. Новим головою Гадяцької районної ради обрано Нікітенка Володимира Павловича. Відповідно до Закону України «Про засади запобігання і протидії корупції»після проведення спеціальної перевірки та одержання позитивного висновку Володимир Нікітенко приступить до виконання обов’язків голови районної ради.