11.08.2014 року заступник голови райдержадміністрації С.М.Бондаренко провів засідання   штабу з питань, пов`язаних із соціальним забезпеченням громадян України, які переміщуються з тимчасово окупованої території та районів проведення антитерористичної операції в Гадяцький район.

На засіданні були присутні члени штабу: Губський В.В., начальник Гадяцького Районного Відділу Управління Державної служби з надзвичайних ситуацій України у Полтавській області,   Іляшенко І.І., в.о. начальника управління соціального захисту населення районної державної адміністрації, Возниця В.О., директор районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, Галушка І.О., начальник відділу економічного розвитку, торгівлі та інфраструктури районної державної адміністрації, Куліш М.І., директор Гадяцької районної   виконавчої дирекції Полтавського обласного відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності, Різун Л. М., директор районного центру зайнятості, Колінько С.І.,директор відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань у Гадяцькому районі,   Костян Л.Я., начальник Служби у справах дітей районної державної адміністрації, Панченко Л.М., керівник апарату районної державної адміністрації, КалініченкоЛ.О., завідувач сектору інформаційної діяльності та зв’язків з громадськістю апарату районної державної адміністрації, Соломаха С. М., начальник РВ УМВС України в Полтавській області, Рудько М. М., начальник Гадяцької ОДПІ ГУ Міндоходів у Полтавській області, Бабенко А.Л., начальник фінансового управління районної державної адміністрації, Близнюк В.О., головний лікар   КЗ «Гадяцький центр первинної медико-санітарної допомоги », Басараб О.І, головний   лікар Центральної районної лікарні,Розколотько Г.А., начальник районного військового комісаріату, Товстий В.О., начальник     управління   Пенсійного фонду України у Гадяцькому районі, Рябічіна І.Г., начальник     відділу   майна районної ради, Лідовий І. Г., начальник відділу   освіти, молоді та спорту   районної   державної адміністрації, Несторенко Т.В.,  начальник відділу містобудування, архітектури, житлово - комунального господарства та будівництва районної державної адміністрації, Кириченко Н.А., завідувач Гадяцького районного сектору Управління державної міграційної служби України у Полтавській області   та засоби масової інформації.

      Заступник голови райдержадміністрації і голова регіонального штабу С.М.Бондаренко зазначив, що на території району перебуває 170 громадян із АР Крим та районів проведення антитерористичної операції. Більшість із них проживає у приватних помешканнях, значна кількість готелі «Жовтень». Також звернув увагу членів штабу на те, що необхідно посилити роботу у питаннях ідентифікації осіб, що прибувають. Адже багато таких людей приїжджають без жодних документів, а це в свою чергу ускладнює надання будь-яких видів послуг.Гадяцька райдержадміністрація спільно з органами місцевого самоврядування продовжує допомагати громадянам, що прибувають, у вирішенні їхніх нагальних питань.

   У ході засідання учасники обговорили соціальне забезпечення громадян.

За результатами засідання Штабу підготовлено Протокол, який направлено для виконання у відповідні установи та організації.