4 жовтня у залі засідань районної ради під головуванням Володимира Нікітенка та Анатолія Цимбала за участі голови райдержадміністрації Олексія Матюшенка та його заступника Олександра Шаповала, міського голови Володимира Нестеренка відбулося засідання президії районної ради та постійної комісії з питань бюджету, фінансів і цін, соціально-економічного розвитку регіону, малого і середнього бізнесу та управління майном.

Володимир Нікітенко виступив із пропозицією зібратися на позачергову сесію районної ради у зв'язку з тим, що необхідно надати дозволи на проведення капітального ремонту частини приміщень терапевтичного та офтальмологічного відділень Гадяцької центральної районної лікарні і Гадяцької районної дитячої бібліотеки, затвердити технічну документацію з нормативно-грошової оцінки землі, внести зміни до районного бюджету на 2017 рік, розглянути ще ряд нагальних питань, внесених райдержадміністрацією, відділом управління майном та іншими установами і організаціями.


Заслухавши та обговоривши проекти рішень депутати вирішили скликати двадцять шосту позачергову сесію районної ради 6 жовтня о 10-й годині у залі засідань районної ради (м. Гадяч, вул. Лесі Українки, 2).
На засіданні постійної комісії депутати розглянули рішення Гадяцької міської ради щодо безоплатної передачі із спільної власності територіальних громад району майнових прав на Гадяцьку музичну школу і Гадяцьку КДЮСШ у комунальну власність територіальної громади міста Гадяч. Більшість членів комісії висловили думку, що це питання не на часі та рекомендували внести його на розгляд сесії районної ради. Крім того, відповідно до плану роботи районної ради, депутати заслухали та взяли до відому інформації про виконання дохідної частини районного бюджету 2017 року суб’єктами підприємницької діяльності і про забезпечення виконання вимог ЗУ «Про державний бюджет на 2017 рік» в частині виплати встановленого розміру середньомісячної заробітної плати суб’єктами підприємницької діяльності району.