9 червня у Гадяцькому відділі поліції під головуванням начальника Головного управління Національної поліції в Полтавській області Олега Беха за участі начальника Гадяцького відділу поліції Сергія Джулая, голови Гадяцької районної ради Володимира Нікітенка, голови райдержадміністрації Олексія Матюшенка, першого заступника міського голови Геннадія Дроботі, першого заступника керівника Миргородської місцевої прокуратури ІванаСагайдачного, сільських голів, депутатів районної ради, працівників районного відділу поліції, ЗМІ відбулася презентація по встановленню систем відеоспостереження у м. Гадяч та Гадяцькому районі.

 


Мета проекту – відеоспостереження місць масового скупчення та відпочинку людей, площ, перехресть та вагомих транспортних доріг міста та району, створення відеоархіву для забезпечення ефективності дій оперативних служб, безпеки та відеоспостереження шкіл і державних установ, розпізнавання номерів транспортних засобів, ведення бази автомобільних номерів. На сьогодні у м. Гадячі діє 26 відеокамер та закінчується встановлення ще 9-ти, у Гадяцькому районі – 24.

Олег Бех подякував районному керівництву, сільським головам та депутатам районної ради за допомогу у фінансуванні даного проекту. Володимир Нікітенко та Олексій Матюшенко також висловили вдячність сільським головам і депутатам, інтернет-провайдерам та виконавцям робіт по встановленню систем відеоспостереження і висловили надію, що проект допоможе працівникам поліції не лише у розкритті злочинів, а й у їх запобіганні.

 

Грамотами Головного управління Національної поліції у Полтавській області нагороджені районні керівники, сільські голови та виконавці проекту.