17 травня у Полтаві відбулися фінальні змагання Спартакіади серед депутатів рад усіх рівнів Полтавської області. На стадіоні «Динамо» та спортивних майданчиках міста проходили ігри з волейболу, міні-футболу, шахів, шашок та настільного тенісу.

Збірна Гадяцького району була представлена у всіх видах змагань.


У волейбол грали голова районної ради Володимир Нікітенко, сільські голови та депутати сільських рад Віктор Романенко, Олексій Коркішко, В’ячеслав Титаренко, Володимир Андрусенко, Сергій Копайгора. Наша команда у своїй підгрупі виграла у збірної Миргородського району, але поступилася переможцям турніру з Решетилівського району.


У шашки грали депутат Петрівсько-Роменської сільської ради Євгенія Тацій та Ціпківський сільський голова Вадим Біляк, який виборов 2 місце. У шахах змагалася та зайняла 3 місце Книшівський сільський голова Тетяна Мілька. У настільний теніс грали депутати сільських рад Людмила Пилипенко та Петро Жепко.
Команда з міні-футболу стала першою у своїй підгрупі, вигравши у збірних Миргородського і Хорольського районів, у півфіналі обіграла збірну Котелевського району, але у фіналі поступилася команді з Машівського району та зайняла почесне 2 місце. Честь захищали депутати районної ради Олексій Уманцев, Ігор Близнюк, Іван Хохуля, Плішивецький і Березоволуцький сільські голови Віталій Луценко та Іван Кудінов, депутати сільських рад Анатолій Павленко, Василь Лавріненко, Дмитро Погрібний, Дмитро Каднай. Останній, як і минулого року, увійшов до збірної команди Полтавської області для участі у VI Всеукраїнській спартакіаді серед народних депутатів України, депутатів обласних, районних, міських (міст обласного підпорядкування), сільських та селищних рад, що відбудеться у місті Чорноморськ Одеської області з 12 по 17 червня 2017 року.
В загальному заліку збірна команда Гадяцького району посіла 1 місце.