Коли любов до природи і навколишнього середовища крім слів підкріплюються конкретними справами, показують істинне обличчя цих людей.

Популяції судака – бути в річках і озерах Гадяцького району, так вирішили голова Гадяцької районної ради Нікітенко В.П. та депутат районної ради , член районної депутатської комісії з питань аграрної політики, земельних відносин, екології та раціонального природокористування Скрипка С.М. Вони за власні кошти закупили малька риби судак в м. Краснокутськ Харківської області. За пропозицією Нікітенко В.П. придбані 9 тис. штук малька були випущені вчора на плесі р.Грунь в районі Краснолуцького СБК, Скрипка С.М. розподілив придбані 15 тис. підрощеного малька по озерах Соснівської сільської ради, а 10 тис. штук цієї популяції випущені у р. Псел. Звичайно, цій рибці прийдеться пройти нелегкий природній відбір за виживання, але ж ми добре знаємо, що у Ворсклі ця риба прижилась і розмножується.Разом з Нікітенко В.П. та Скрипкою С.М. до цієї справи підключився фермер з с. Лисівка Віталій Крат, який також, за власний кошт, закупив малька судака та випустив у р. Псел у районі Лисівської сільської ради.

Не дрімають і сусіди - миргородчани. Як виявилось, директор колективного підприємства з Великої Обухівки теж вже другий рік зарибнює р. Псьол.

Тож рости рибко великою, великою.

Директор РЛП «Гадяцький» В.Фролов