25 липня з робочим візитом місто Гадяч відвідав перший заступник голови Полтавської облдержадміністрації О.Є. Пругло. Разом з головою Гадяцької райдержадміністрації О.В. Матюшенком провів низку зустрічей.

На особистий прийом до О.Є. Пругла завітав голова Гадяцької Народної Ради О.В. Сиваш, який порушував питання про призначення на посаду першого заступника голови райдержадміністрації І.В. Волощука, про стан медицини в районі, про створення в Полтавській області підрозділів територіальної оборони та інші проблеми громадськості та активістів Народної Ради.

Також Олег Євгенович зустрівся з керівником КПТГ «Гадячтеплоенерго» О.І. Гавриленком. Було обговорено проблему заборгованості підприємства перед ПАТ «Гадячгаз», що складає 1,2 млн. грн. та блокування рахунків. На даний час є заборгованість з виплати заробітної плати за червень 2014 року. Не зважаючи на всі обставини, підприємство працює в звичайному режимі. Перший заступник голови Полтавської облдержадміністрації пообіцяв посприяти у вирішенні проблеми і вже до 29 липня обговорити з керівництвом обласного управління юстиції та виконавчої служби можливість розблокування рахунків КПТГ «Гадячтеплоенерго» для виплати заробітної плати. З цього питання голова райдержадміністрації доповів, що після блокування рахунків було проведено 5 зустрічей з представниками районного управління юстиції, виконавчої служби та суду, результатом яких стало стягнення з боржників близько 300 тис. грн. заборгованості перед комунальниками міста. По вулиці 50 років Жовтня встановлено білборд, який нагадує гадячанам про необхідність вчасної сплати за комунальні послуги.

Гадяцький міський голова Т.М. Савченко звернулася з листом, у якому зазначені основні проблеми міста: велика затримка проплат казначейства, придбання єврорубероїду для ремонту дахів будинків та аванс на ремонт дорожнього покриття по вулиці Тельмана в сумі 300 тис. грн.

Заступник голови облдержадміністрації разом з головою райдержадміністрації   провели зустріч з військовим комісаром Гадяцького району Г.А. Розколотьком та керівником сектору взаємодії з правоохоронними органами, оборонної та мобілізаційної роботи райдержадміністрації В.В. Кулішем, в ході якої обговорили питання виконання мобілізаційної програми, розпоряджень губернатора та хід призовної кампанії.

О.Є. Пругло та О.В. Матюшенко відвідали Гадяцьку центральну районну лікарню. На місці ознайомились з проблемами та напрацюваннями Гадяцьких медиків і визначили шляхи їх вирішення. Заступнику губернатора презентували маршрут пацієнта, розроблений за безпосередньої участі голови райдержадміністрації О.В. Матюшенка та його заступникаС.М.Бондаренка.

«Мені дуже приємно, що в Гадяцькій ЦРЛ для комфорту пацієнтів розробили такий маршрут. Я буду рекомендувати його керівництву обласного управління охорони здоров’я для впровадження в усіх медичних закладах області. Після візиту до Гадяцького району у мене залишилися тільки позитивні враження. Не зважаючи та тяжке політичне і фінансове становище країни, Полтавська облдержадміністрація буде намагатися робити все можливе, щоб розбудовувати такий прекрасний район», - зазначив О.Є.Пругло.

«Мені дуже приємно, що проблеми громади району не залишають байдужими аграріїв та підприємців. З їх допомогою вирішується значна частина питань», - на завершення зустрічі підсумував О.В. Матюшенко.