Військовослужбовці, які виконують завдання по здійсненню антитерористичної операції та громадяни – члени родин загиблих військовослужбовців, які брали участь у цій операції, можуть отримати у власність земельні ділянки для будівництва і обслуговування житлових будинків, господарських будівель та споруд, для ведення садівництва, для індивідуального дачного будівництва та ведення особистого селянського господарства.

З метою отримання громадяни зацікавлені в одержанні безоплатно у власність земельної ділянки із земель державної або комунальної власності, з відповідним документом, що посвідчує участь в антитерористичній операції, звертаються до органу виконавчої влади, органу місцевого самоврядування, який передає земельні ділянки державної чи комунальної власності у власність відповідно до повноважень, визначених ст. 122 Земельного кодексу України з клопотанням.

У клопотанні зазначаються цільове призначення земельної ділянки та її орієнтовні розміри. До клопотання додаються графічні матеріали, на яких зазначено бажане місце розташування земельної ділянки.

При зверненні військовослужбовців (членів родин загиблих військовослужбовців), з відповідним документом, що посвідчує участь в антитерористичній операції (посвідчення, довідка, наказ, тощо) відділами (управліннями) Держземагенства у районах (містах) буде надано всебічну консультативну допомогу щодо подальшого оформлення права власності на земельну ділянку.

З приводу даного питання просимо звертатися до Відділу Держземагенства у Гадяцькому районі Полтавської області (вул. Шевченка, 8, м. Гадяч) або за тел. 2 16 30.