11 липня на запрошення директора Північно-Східного регіонального управління ПрАТ «Райз-Максимко» Олександра Колодяжного голова Гадяцької райдержадміністрації Олексій Володимирович Матюшенко побував на посівних площах зернових культур ТОВ «Стандарт-Агро», на яких розпочато збирання врожаю 2014.

     Тут працює найновіша техніка. Для комбайнерів і механізаторів створені гідні умови праці.

На полі, яке оглядав голова РДА, розпочато збір озимої пшениці сорту «Богдана», який характеризується високою біологічною урожайність -         50 центнерів з гектара, вологість зерна – 17 %. Відразу після обмолоту пшениці проводиться пресування соломи та дискування землі.

Керівництво Північно-Східного регіонального управління ПрАТ «Райз-Максимко» ніколи не залишається осторонь проблем району.

В селі Сари за кошти ПрАТ «Райз-Максимко» будується дорога з твердим покриттям. Орендарі земель роблять все для комфорту громадян, які надали їм в оренду земельні частки (паї). Розпочата співпраця в галузі підтримки сільської медицини, надавалася допомога військовим, які дислокувалися на території Гадяцького району, активна підтримка надається переселенцям зі сходу України та громадянам, мобілізованим для участі в АТО. І, взагалі, вони завжди готові підтримати громаду, бо працюють з людьми і для людей.