09.07.2014 року голова райдержадміністрації провів розширену нараду за участю Гадяцької ОДПІ, Головного управління Міндоходів у Полтавській області, управління Пенсійного фонду у Гадяцькому районі, районного управління юстиції, районної прокуратури, районного центру зайнятості, міжрайонного управління Держсанепідслужби, фонду підтримки підприємництва, відділу економічного розвиту, торгівлі та інфраструктури райдержадміністрації, голови ради підприємців району при райдержадміністрації, центру надання адміністративних послуг, служби з питань захисту прав споживачів та засобів масової інформації.

           Нарада пройшла у формі діалогу адміністрації з приватними підприємцями .

         «Сьогодні саме підприємці є рушієм розвитку економіки району, проявляють свою громадянську позицію, допомагаючи війську, переселенцям зі східних регіонів України, благоустрою населених пунктів району, - зазначив Олексій Володимирович Матюшенко, голова районної державної адміністрації. Головне для нас – це партнерство підприємців і влади. Ми ставимо перед собою завдання діяти прозоро, відповідально, оперативно у вирішенні питань підприємців. Чекаємо від вас відповідального ставлення щодо оформлення робочих місць, сплати заробітної плати працівникам, надання їм соціальних гарантій (відпустки, лікарняні). Найпринциповіше позиція – це недопущення корупційних дій. Ми завжди готові вас чути і жорстко реагувати на прояви корупції з боку державних служб. Ми все будемо робити, щоб запровадження європейських норм та правил роботи були не просто словами. Ще раз наголошую, що влада і підприємці є партнерами і формою нашої роботи є діалог, розуміння позицій і проблем один одного».

Представники державних служб району надали детальну   інформацію щодо змін у законодавстві, розповіли про напрямки і напрацьовані форми співпраці з підприємцями.

           Чорнобривець Т.М., перший заступник начальника Гадяцької ОДПІ Головного управління Міндоходів у Полтавській області доповіла про зміни в законодавстві, які відбулися в 2014 році та про електронну звітність вказавши номер телефону, по якому можна звернутися за консультацією                                 (2-05-59).

         Федоренко С.А., перший заступник начальника управління Пенсійного фонду у Гадяцькому районі висловила подяку підприємцям району за плідну співпрацю та наголосила на своєчасній сплаті окремими підприємцями боргів перед пенсійним фондом (в районі налічується близько 222 тис. грн. боргу).

         Колінько Т.М., начальник районного управління юстиції повідомила про спрощену систему закриття підприємницької діяльності та наголосила увагу на проблемах в записі на прийом до реєстраційної служби Гадяцького районного управління юстиції через мережу Інтернет.

        Різун Л.М., начальник районного центру зайнятості доповіла про порядок реєстрації трудового договору між працівником і фізичною особою. Вона зазначила, що одним з напрямків співпраці служби зайнятості з роботодавцями є організація одного з різновидів підвищення кваліфікації - стажування безробітних безпосередньо на робочому місці у роботодавця . Для цього необхідно, щоб особа була безробітною та мала освіту або професійний досвід за професією , за якою має намір стажуватися.

            Жезіцький А.М., лікар Гадяцького міжрайонного управління Держсанепідслужби розповів про співпрацю служби з приватними підприємцями і вказав на незручності в роботі через неможливість оформлення довідок за місцем юридичною адреси міжрайонного управління Держсанепідслужби.

         Сагайдачний І.С., прокурор Гадяцького району повідомив про захист прав приватних підприємців в чинному законодавстві.

         Гончаров Є.І., голова ради підприємців при райдержадміністрації запропонував проводити збори підприємців один раз на півріччя з метою інформування та вирішення проблем в роботі, а також розмістити на веб-сайтах номери телефонів служб для оперативних консультацій підприємців та створити гарячу телефонну лінію.

         На зборах вирішили:

         1. Сприяти у виготовленні електронних ключів та програмного забезпечення для подачі електронної звідності приватними підприємцями до податкових служб.

         2. Вирішити проблеми в записі на прийом до реєстраційної служби Гадяцького районного управління юстиції через мережу Інтернет.

         3. Створити телефонну гарячу лінію для населення району (тел.095-507-85-77) та розмістити інформацію щодо неї на сайті райдержадміністрації.

 

 

Номери телефонів державних служб

для оперативних консультації підприємців району

Гадяцька ОДПІ Головного управління

Міндоходів у Полтавській області                                              - 2-05-59                

Управління Пенсійного фонду у Гадяцькому районі                 - 2-07-29

Районне управління юстиції                                                          - 2-12-64                                                

Районний центр зайнятості                                                          - 2-05-53

Гадяцька міжрайонне управління Держсанепідслужби              - 2-34-01

Фонд підтримки підприємництва                                                    - 3-21-73

Центр надання адміністративних послуг райдержадміністрації  - 2-27-40