Сектором представництва Держпідприємництва України у Полтавській області спільно з Полтавським регіональним фондом підтримки підприємництва та Полтавським представництвом Адвокатського об'єднання "Колегія адвокатів України" планується проведення практичного семінару для підприємців на тему: "Захист бізнесу при проведенні перевірок контролюючими та правоохоронними органами".

Практичний семінар відбудеться 10 липня 2014 року о 10.00 на 3 поверсі Полтавського обласного центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій (м. Полтава, вул. Фрунзе, 49, ТРК "Лтава").

У ході семінару будуть висвітлені питання повноважень контролюючих і правоохоронних органів під час проведення перевірок; види перевірок, порядок їх проведення і документальне оформлення результатів; порядок оскарження дій контролюючих органів; особливості захисту інтересів підприємців у судах; моделювання і практичне вирішення проблемних ситуацій.

В результаті заходу учасники отримують інформацію про правильну поведінку під час проведення перевірок, практичні навички з вирішення проблемних ситуацій, роздатковий матеріал, сертифікат про участь у семінарі.

Всі бажаючі підприємці району запрошуються до участі у даному заході.