04.07.2014 року в Гадяцькій районній державній адміністрації відбулася розширена нарада у голови райдержадміністрації. На нараду були запрошені керівники структурних підрозділів апарату, відділів, управлінь та інших структурних підрозділів райдержадміністрації, начальники територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади, представники ЗМІ. Вів нараду голова районної державної адміністрації Матюшенко О.В.

   Нарада розпочалася із вітальної промови голови райдержадміністрації з приводу звільнення міст Слов`янська та Краматорська.

   На порядок денний наради виносились наступні питання:

1. Про взаємодія служб та підприємств району щодо попередження виникнення пожеж в природних екосистемах району. Доповідач Гунський Василь Васильович, начальник Гадяцького РВ Управління ДСНС України в Полтавській області.

2. Про роботу реєстраційної служби районного управління юстиції за                 I півріччя 2014 року. Доповідач Колінько Т.М., начальник районного управління юстиції.

   3. Про хід виконання плану заходів з організації охорони громадського порядку на території м. Гадяча та гадяцького району, затвердженого розпорядженням голови райдержадміністрації від 15.04.2014 №147. Доповідач: Огризько В.І., завідувач сектору дільничних інспекторів Гадяцького РВ УМВС України в Полтавській області.

   4. Про стан виконання розпорядчих актів та доручень Президента України, Кабінету Міністрів України, центральних органів виконавчої влади, голів облдержадміністрації та райдержадміністрації за підсумками червня 2014 року.

З питань, які розглядались на нараді, головою райдержадміністрації прийняті доручення.