Відповідно до п. 2.25 Плану контрольно-ревізійної роботи Держфінінспекції України на ІІ квартал 2014 року проведено планову виїзну ревізія фінансово-господарської діяльності окружної виборчої комісії територіального виборчого округу №153 за період підготовки і проведення позачергових виборів Президента України 25 травня 2014 року

Проведеною ревізією встановлено не дотримання вимог порядку ведення бухгалтерського обліку, внаслідок чого установою допущено фінансових порушень на загальну суму 4,61 тисяч гривень.

Фінансові інспектори зафіксували порушення по зайвій оплаті працічленів окружних та дільничних виборчих комісійз виборів Президента України, що призвели до втрат на загальну суму 2,32 тисяч гривень. Порушення усунуто частково, з причини закриття рахунку, на суму 2,12 тисяч гривень, залишок не відшкодованої суми 0,2 тисяч гривень.

Крім того виявлено порушення, що не призвели до втрат на суму 2,29 тисяч гривень, а саме не до рахуванняоплати праці членів окружних та дільничних виборчих комісій. Порушення усунуто частково, з причинизакриттярахунку, на суму 1,34 тисяч гривень залишок не відшководаної суми 0,95 тисяч гривень.

За встановленими порушеннями направлено відповідну інформацію до прокуратури в Лохвицькому районі.

 

Заступник начальника

Лохвицької МДФІ                                                             В.І.Верходуб