17 червня голова райдержадміністрації Олексій Володимирович Матюшенко провів засідання районної комісії з врегулювання земельних відносин.

 Питання щодо оренди невитребуваних паїв розглядали прокурор Гадяцького району С.І.Сагайдачний, начальник юридичного відділу райдержадміністрації Ю.В.Пустовіт, заступник голови райдержадміністрації С.М.Бондаренко, начальник управління агропромислового розвитку райдержадміністрації В.І Гавеля, заступник начальника районного відділу «Держземагентства» І.В.Даниленко.

Учасники комісії обговорили проект Тимчасового положення про оренду невитребуваних земельних часток (паїв). При обговоренні даного питання було затверджено проект Тимчасового положення та прийняте рішення про направлення його на розгляд та затвердження на черговій сесії районної ради.

   Підсумки засідання комісії підбив голова райдержадміністрації О.В.Матюшенко, зазначивши, що проект Тимчасового положення про оренду невитребуваних земельних часток (паїв) буде опублікований у районній газеті «Гадяцький вісник» для широкого обговорення населенням, адже саме він визначить відкритою та прозорою процедуру надання в оренду невитребуваних земельних часток (паїв).