16.06.2014 року в Гадяцькій районній державній адміністрації відбулася розширена нарада у голови райдержадміністрації. На нараду були запрошені начальники управлінь, відділів райдержадміністрації, керівники установ, підприємств, організацій району, директори шкіл, сільські голови, керівники сільськогосподарських підприємств, фермерських господарств, представники ЗМІ. Вів нараду голова районної державної адміністрації Матюшенко О.В.

   Нарада розпочалася хвилиною мовчання по військовослужбовцям, що загинули у військово-транспортному літаку, збитому терористами над Луганськом.

   На порядок денний наради виносились наступні питання:

1. Про виконання показників реалізації промислової продукції підприємствами району за відповідний період. Доповідач Галушка І.О., начальник відділу економічного розвитку, торгівлі та інфраструктури райдержадміністрації.

2. Про стан готовності сільськогосподарських товаровиробників до збирання ранніх зернових культур та готовності сертифікованих складі до прийняття зерна врожаю 2014 року від суб’єктів господарської діяльності. Доповідач Гавеля В.І., начальник управління агропромислового розвитку райдержадміністрації.

   3. Про дотримання вимог Закону України „Про звернення громадян”, Указу Президента України від 07.02.2008 №109/2008 „Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та місцевого самоврядування” та виконання антикорупційного законодавства України виконкомами Качанівської та Розбишівської сільських рад. Доповідачі Хотинська Т.Г., Качанівський сільський голова, Коркішко О.І, Розбишівський сільський голова, Богатиренко С.М., виконуючий обов`язки начальника загального відділу апарату райдержадміністрації.

З питань, які розглядались на нараді, головою райдержадміністрації прийняті доручення.