Очільник району О.В.Матюшенко 13.06.2014 відвідав виробничий підрозділ імені Шевченка агрофірми ім.. Довженка, Лютенську загальноосвітню школу та Лютенське лісництво.

 

Генеральний директор агрофірми ім. Довженка Скочко В.М. і директор виробничого підрозділу Хоменко П.П. зустріли гостей на своєму господарстві. Скочко В.М. розповів про діяльність підприємства, яке по праву вважається кращим у районі. Господарство займається розведенням великої рогатої худоби молочних порід, вирощуванням зернових, технічних та кормових культур.

       Голова райдержадміністрації поспілкувався із провідними спеціалістами господарства, побував на току, в складських приміщення для зберігання сортового насіння, цікавився роботою сушильно-очисного комплексу «ЗАВ – 20».

   На польовій механізованій бригаді Олексій Володимирович, спілкуючись із заступником бригадира Бородай В.Д., вивчав стан підготовки техніки до збирання ранніх зернових у господарстві.

      Виробництво тваринницької продукції тут поставлено на сучасну промислову основу. Всі процеси максимально автоматизовані, встановлений молокопровід, що дозволяє уникнути втрат і забезпечує доставку молока після доїння відразу в холодильник.

           «Приємно відмітити, що окрім успішного ведення справ на господарстві, керівництво агрофірми ім. Довженка не забуває і про потреби села, виділяючи кошти на благоустрій території, ремонт місцевої школи, бо більшість мешканців Лютеньки працює у господарстві»,- зазначив Віталій Михайлович Скочко.

          Разом з сільським головою Захлистенком О.О. голова райдержадміністрації відвідав навчально-виховний заклад, оглянув шкільну котельню, цікавився ремонтом і підготовкою школи до опалювального сезону.

Також, у ході поїдки глава району зустрівся з директором Гадяцького державного підприємства «Держлісгосп» Пішняком О.М., та з лісничим Лютенського лісництва Селюком В.І. безпосередньо на виробничих відділах - деревообробному цеху, на складі готової продукції, лісовому розсаднику.