13 червня у Гадячі на фасаді приміщення Гадяцької гімназії ім. Олени Пчілки урочисто відкрито меморіальну дошку воїнам, які загинули під час виконання інтернаціонального обов'язку в Афганістані. 

Вона присвячена Сергію Білосі та Сергію Швидкому, які навчалися у стінах гімназії.  За проявлену мужність та героїзм воїни нагороджені орденом «Червоної Зірки» - посмертно.

Участь у відкритті дошки взяли голова районної ради Олександр Лукаш, голова райдержадміністрації Олексій Матюшенко, заступник міського голови Володимир Нестеренко, голова районної організації воїнів-інтернаціоналістів Микола Фесун,  районний військовий комісар Геннадій Розколотько, директор гімназії Тетяна Смірнова, воїни-інтернаціоналісти, вчителі, учні, громадськість.

У своєму виступі Олександр Лукаш зазначав, що всі ми повинні пам’ятати героїв,які з честю і гідністю виконували свій інтернаціональний та патріотичний обов’язок. Вони мають стати для підростаючого покоління прикладом мужності та вірності військовій присязі.

Почесне право відкрити меморіальну дошку було надано учасникам бойових дій в Афганістані Сергію Нікітенку, Сергію Дівицькому та учням гімназії.

Пам'ять загиблих воїнів-інтернаціоналістів присутні вшанували хвилиною мовчання.